Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 29.08.2017 19:23:35 

Lady „J“ Karviná

Úspěchy

SOUTEŽNÍ SEZONA 2017

 

FINÁLE MČR V SOLOFORMACÍCH BRNO 28.5.                                       

8.místo miniformace juniorky

9.místo duo seniorky Anežka a Kika

17.místo solo juniorky Natálka K.

18.místo solo kadetky Natálka S.

 

FINÁLE MČR PRAHA 20.5.                                                              

6.místo za pochodové defilé a formaci Hvězdná brána

 

MISTROVSTVÍ MORAVY VYŠKOV 30.4.                                                 

4. místo formace juniorky Hvězdná brána (postup)

4. místo duo seniorky Anežka a Kika (postup)

5. místo miniformace juniorky (postup)

10.místo solo kadetky Natálka S. (postup)

10.místo solo juniorky Natálka K. (postup)

                                         

KARVINSKÝ POHÁR 22.4.                                                                

1.místo duo seniorky Anežka a Kika 

2.místo formace juniorky

2.místo miniformace juniorky

2.místo solo juniorky Natálka K.

3.místo solo kadetky Natálka S.

 

REGION CUP BRUŠPERK 8.4.                                                              

2.místo formace juniorky Hvězdná brána (postup)

2.místo miniformace juniorky (postup)

2.místo solo kadetky Natálka S.(postup)

2.místo duo seniorky Anežka a Kika (postup)

3.místo solo juniorky Natálka K. (postup)                         

 

PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 10.3.                                                             

 4.místo formace juniorky Hvězdná brána                                                   

 

 

 

SOUTĚŽNÍ SEZONA 2016

 

O POHÁR LADY "J" 18.6.

 

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY HRADEC KRÁLOVÉ 27. - 28. 5.

6.místo-juniorky + kadetky podiová sestava POMÁDA + pochodové defilé NO LIMIT POSTUP

7.místo-juniorky miniformace ARMAGEDON

10.místo-kadetky solo Natálie Steranková

14.místo-juňiorky solo Anežka Vlčková

 

MISTROVSTVÍ MORAVY VYŠKOV 8.5.

2.místo-juniorky miniformace ARMAGEDON POSTUP

3.místo-juniorky + kadetky podiová sestava POMÁDA POSTUP

5.místo-kadetky solo Natálie Steranková POSTUP

6.místo-juniorky solo Anežka Vlčková POSTUP

 

REGION CUP BRUŠPERK 18.4.

1.místo-juniorky duo Natálie Kovačičová + Kristýna Bousková POSTUP

1.místo-juniorky miniformace ARMAGEDON POSTUP

2.místo-juniorky + kadetky podiová sestava POMÁDA POSTUP

3.místo-juniorky solo Anežka Vlčková POSTUP

4.místo-kadetky solo Natálie Steranková POSTUP

 

PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 12.3.

4.místo-juniorky + kadetky podiová sestava POMÁDA

4.místo-kadetky solo Natálie Steranková

5.místo-juniorky solo Anežka Vlčková

 

SOUTĚŽNÍ SEZONA 2015 

ME BRNO 20.8.

6.místo-juniorky duo Anežka Vlčková + Zuzka Nogová

BYSTŘICKÁ HŮLKA 6.6.

1.místo-kadetky miniformace MACH A ŠEBESTOVÁ

1.místo-juniorky miniformace NARNIE

1.místo-kadetky solo Natálie Kovačičová

1.místo-juniorky duo Anežka Vlčková + Zuzana Nogová

2.místo-kadetky solo Tereza Tomalová

3.místo-kadetky solo Natálie Steranková

4.místo-kadetky solo Renata Švastáková

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JAROMĚŘ 29.5.-31.5.

5.místo-juniorky duo Anežka Vlčková + Zuzana Nogová POSTUP

6.místo-juniorky podiová sestava OSOBNÍ STRÁŽCE + pochodové defilé

6.místo-juniorky miniformace NARNIE

8.místo-kadetky podiová sestava DOBA LEDOVÁ + pochodové defilé

8.místo-juniorky solo Sabina Chalasová

11.místo-kadetky miniformace MACH A ŠEBESTOVÁ

MISTROVSTVÍ MORAVY VYŠKOV 2.5.

2.místo-juniorky podiová sestava OSOBNÍ STRÁŽCE POSTUP

3.místo-juniorky miniformace NARNIE POSTUP

4.místo-juniorky duo Anežka Vlčková + Zuzana Nogová POSTUP

4.místo-kadetky miniformace MACH A ŠEBESTOVÁ POSTUP

5.místo-kadetky podiová sestava DOBA LEDOVÁ POSTUP

6.místo-juniorky solo Sabina Chalasová DODATEČNÝ POSTUP

7.místo-juniorky solo Barbora Dlouhá DODATEČNÝ POSTUP

8.místo-juniorky solo Kateřina Piechová DODATEČNÝ POSTUP

 

REGION CUP BRUŠPERK 18.4.

1.místo-juniorky solo Sabina Chalasová POSTUP

1.místo-juniorky duo Anežka Vlčková + Zuzana Nogová POSTUP

1.místo-juniorky miniformace NARNIE POSTUP

1.místo-juniorky podiová sestava OSOBNÍ STRÁŽCE POSTUP

2.místo-juniorky solo Barbora Dlouhá POSTUP

2.místo-kadetky miniformace MACH A ŠEBESTOVÁ POSTUP

3.místo-kadetky podiová sestava DOBA LEDOVÁ POSTUP

4.místo-juniorky solo Kateřina Piechová POSTUP

 

PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 7.3.

2.místo-juniorky miniformace NARNIE

3.místo-kadetky podiová sestava DOBA LEDOVÁ

3.místo-juniorky podiová sestava OSOBNÍ STRÁŽCE

4.místo-kadetky miniformace MACH A ŠEBESTOVÁ

 

SOUTĚŽNÍ SEZONA 2014

MISTROVSTVÍ EVROPY A MISTROVSTVÍ SVĚTA POREČ

10.místo-kadetky podiová sestava ARIEL + pochodové defilé POLÁRNÍ EXPRES

12.místo-juniorky podiová sestava KROKODÝL + pochodové defilé

 

FINÁLE JAROMĚŘ 30-31.6.

3.místo-kadetky podiová sestava ARIEL POSTUP

4.místo-děti solo Barbora Hrubá POPELKA

5.místo-seniorky miniformace

6.místo-kadetky duo Natálie Kovačičová + Sabina Chalasová

6.místo-juniorky podiová sestava KROKODÝL POSTUP

6.místo-seniorky podiová sestava VÝMĚNA STRÁŽÍ POSTUP

7.místo-kadetky miniformace FERDA MRAVENEC

7.místo-seniorky duo Michaela Doležalová + Lucie Zborovská

9.místo-juniorky miniformace LET IT GO

13.místo-seniorky solo Michaela Doležalová

 

MISTROVSVÍ MORAVY VYŠKOV 24.5.

2.místo-kadetky podiová sestava ARIEL POSTUP

2.místo-juniorky podiová sestava KROKODÝL POSTUP

4.místo-děti solo Barbora Hrubá POPELKA POSTUP

4.místo-kadetky duo Natálie Kovačičová + Sabina Chalasová POSTUP

4.místo-seniorky duo Michaela Doležalová + Lucie Zborovská POSTUP

4.místo-kadetky miniformace FERDA MRAVENEC POSTUP

4.místo-seniorky miniformace POSTUP

4.místo-seniorky podiová sestava  VÝMĚNA STRÁŽÍ POSTUP

5.místo-seniorky solo Michaela Doležalová POSTUP

5.místo-juniorky miniformace LET IT GO POSTUP

 

REGION CUP BRUŠPERK 3.5.

1.místo-seniorky miniformace POSTUP

2.místo-seniorky solo Michaela Doležalová POSTUP

2.místo-seniorky duo Michaela Doležalová + Lucie Zborovská POSTUP

2.místo-juniorky miniformace LET IT GO POSTUP

2.místo-kadetky podiová sestava ARIEL POSTUP

2.místo-juniorky podiová sestava KROKODÝL POSTUP

2.místo-seniorky podiová sestava VÝMĚNA STRÁŽÍ POSTUP

3.místo-děti solo Barbora Hrubá POSTUP

3.místo-kadetky duo Natálie Kovačičová + Sabina Chalasová POSTUP

3.místo-kadetky miniformace FERDA MRAVENEC POSTUP

5.místo-juniorky solo Anežka Vlčková POSTUP

5.místo-seniorky solo Tereza Flaszová POSTUP

 

PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 9.3.

3.místo-kadetky miniformace FERDA MRAVENEC

3.místo-kadetky podiová sestava ARIEL

3.místo-juniorky miniformace LET IT GO

3.místo-seniorky podiová sestava VÝMĚNA STRÁŽÍ

6.místo-juniorky podiová sestava KROKODÝL

 

SOUTĚŽNÍ SEZONA 2013

MISTROVSTVÍ SVĚTA PRAHA 30.8.-1.9.

3.místo-kadetky minimix LADY "J" + Mažoretky kadetky

5.místo-seniorky show STMÍVÁNÍ

8.místo-seniorky podiová sestava

 

FINÁLE HOŘICE 22.6.

3.místo-kadetky minimix LADY "J" + Mažoretky kadetky POSTUP

5.místo-seniorky show STMÍVÁNÍ POSTUP

 

FINÁLE VIMPERK 8.-9.6.

8.místo Kadetky podiová sestava + pochodivé defilé

9.místo Seniorky podiová sestava + pochodové defilé

9.místo Seniorky duo Lucie Zborovská a Míša Doležalová

 

SEMIFINÁLE VALTICE 25.5.

1.místo-seniorky duo Michaela Doležalová + Lucie Zborovská POSTUP

3.místo-seniorky miniformace

 

KVALIFIKACE ZÁBŘEH 27.4.

2.místo-seniorky show STMÍVÁNÍ POSTUP

4.místo-kadetky minimix LADY "J" + Mažoretky kadetky POSTUP

 

KVALIFIKACE MORAVSKÁ NOVÁ VES 21.4.

1.místo-kadetky podiová formace POSTUP

1.místo-seniorky podiová formace POSTUP

3.místo-seniorky duo Hana Adamczyková + Adriana Waloszková

3.místo-seniorky miniformace POSTUP

 

KVALIFIKACE HRADEC NAD MORAVICÍ 6.4.

1.místo-seniorky duo Michaela Doležalová + Lucie Zborovská POSTUP

 

PODHOSTÝNSKÝ POHÁR 9.3.

2.místo-seniorky miniformace

3.místo-kadetky podiová sestava

3.místo-seniorky podiová sestava

 

SOUTĚŽNÍ SEZONA 2012

MISTROVSTVÍ EVROPY POLSKO

1.místo-seniorky show POSLEDNÍ PLAVBA

 

FINÁLE HUSTOPEČE

3.místo-seniorky show POSLEDNÍ PLAVBA POSTUP

6.místo- podiová sestava + pochodové defilé

 

FINÁLE BLATNÁ

12.místo-seniorky solo Lucie Zborovská 

13.místo-seniorky miniformace

 

SEMIFINÁLE KARVINÁ 19.5.

1.místo-kadetky miniformace

3.místo-seniorky solo Lucie Zborovská POSTUP

3.místo-kadetky duo Anežka Vlčková + Kateřina Goetzová

3.místo-seniorky duo Michaela Doležalová + Lucie Zborovská

3.místo-seniorky miniformace POSTUP

5.místo-kadetky solo Kateřina Goetzová

6.místo-kadetky solo Anežka Vlčková

 

KVALIFIKACE BĚLOTÍN 1.5.

1.místo-kadetky miniformace POSTUP

1.místo-seniorky podiová sestava POSTUP

2.místo-kadetky solo Anežka Vlčková POSTUP

2.místo-kadetky duo Anežka Vlčková + Kateřina Goetzová POSTUP

2.místo-seniorky duo Michaela Doležalová + Lucie Zborovská POSTUP

2.místo-seniorky show POSTUP

3.místo-kadetky solo Kateřina Goetzová POSTUP

3.místo-seniorky solo Lucie Zborovská POSTUP

3.místo-seniorky miniformace POSTUP 

 

PODHOSTÝNSKÝ POHÁR

1.místo-seniorky duo Michaela Doležalová + Lucie Zborovská

1.místo-seniorky podiová sestava

2.místo-seniorky solo Lucie Zborovská

3.místo-kadetky solo Kateřina Goetzová

 

SOUTĚŽNÍ SEZONA 2011

FINÁLE HUSTOPEČE

3.místo-seniorky show PRVNÍ POMOC POSTUP

VIP CENA POROTY-seniorky show PRVNÍ POMOC

 

SEMIFINÁLE RTYNĚ 14.5.

3.místo-seniorky podiová sestava + pochodové defilé POSTUP

7.místo-juniorky podiová sestava + pochodové defilé POSTUP

 

KVALIFIKACE MORAVSKÁ NOVÁ VES 16.4.

1.místo-seniorky duo Lucie Zborovská + Michaela Bielczyková POSTUP

2.místo-seniorky solo Lucie Zborovská POSTUP

2.místo-seniorky minimix POSTUP

2. místo-seniorky podiová sestava POSTUP

3. místo-juniorky podiová sestava POSTUP

 

SOUTĚŽNÍ SEZONA 2010

ME VYŠKOV 28.8.

3.místo-seniorky show

 

FINÁLE HUSTOPEČE 27.6.

4.místo-seniorky show POSTUP

 

FINÁLE PÍSEK 19.6.

9.místo-podiová sestava + pochodové defilé

 

SEMIFINÁLE VYŠKOV 23.5.

1.místo-seniorky podiová sestava + pochodové defilé POSTUP

1.místo-seniorky show

 

KVALIFIKACE BĚLOTÍN 1.5.

2.místo-seniorky mix POSTUP

3.místo-seniorky solo Lucie Zborovská POSTUP

3.místo-seniorky duo Lucie Zborovská a Ivana Jezerčáková

3.místo-seniorky miniformace POSTUP

3.místo-podiová sestava POSTUP

5.místo-juniorky solo Denisa Weberová

5.místo-seniorky solo Nikola Ciencialová POSTUP

7.místo-seniorky solo Hana Adamczyková

 

VŠETULSKÁ HŮLKA

2.místo-seniorky podiová sestava

 

TOPlist